Amo i Camo

Plane
OFERUJEMY WYSOKIEJ JAKOŚCI PROFESJONALNY SERWIS
Kluczem do wysokiej jakości jest spełnianie wymagań i zachowanie odpowiednich standardów. Nasz organizacja prowadzi działalność na najwyższym poziomie dzięki doświadczeniu, wysokiej kulturze technicznej, dbałości o szczegóły i pracy w przyjaznym, bezpiecznym środowisku spełniającym wymagania norm dotyczących zaplecza obsługowego. Nowoczesny budynek i wyposażenie w najwyższej jakości, materiały i narzędzia pozwalają na zachowanie standardów zdefiniowanych w przepisach lotniczych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu, zaimplementowanemu systemowi SMS w każdym obszarze działalności oraz kompetentnemu personelowi uzyskujemy wysoki poziom świadczonych przez nas usług.
Organizacja Obsługowa

Dzięki uzyskanym certyfikatom Urzędu Lotnictwa Cywilnego z szerokim zakresem zatwierdzenia wykonujemy planową i nieplanową obsługę techniczną dużej gamy statków powietrznych różnych producentów takich jak Textron Aviation, Tecnam, Evektor, Piper, Vulcanair, Socata. Oprócz standardowych przeglądów oferujemy również malowanie statków powietrznych i ich komponentów, wykonywania napraw i modyfikacji zgodnych z CS-STAN oraz inne zgodne z zakresem zatwierdzenia. WIĘCEJ

Ciągła Zdatność do Lotu

Prowadzimy usługi zapewnienia ciągłej zdatności do lotu zgodnie z PART-M podczęść G w pełnym zakresie, łącznie z przedłużeniem ARC. Jesteśmy w stanie przygotować i zatwierdzić Programy Obsługi Technicznej, wykazy MEL, programy lotów próbnych – kontrolnych oraz pozostałe dokumenty niezbędne do utrzymania statków powietrznych w ciągłej zdatności do lotu.
WIĘCEJ