Galeria


Kim jesteśmy


Krótko o nas

Firma Air Res Aviation zrodziła się z pasji do lotnictwa jej założycieli. Dysponuje nowoczesnym, dobrze wyposażonym budynkiem. Nasza siedziba jest usytułowana w odległości około 200 m od progu pasa betonowego 27, lotniska w Jasionce koło Rzeszowa . W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa drogi kołowania która pozwoli na bezpośrednie wykołowanie na pas zaraz po przekroczeniu naszej bramy na lotnisko.

Czym się zajmujemy 

Firma Air Res Aviation prowadzi działalność w niemal każdej z dziedzin lotniczych. Prowadzimy szkołę lotniczą gdzie zarażamy pasją, dajemy podstawy wiedzy lotniczej, instruktorzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz udostępniamy nowoczesne dobrze wyposażone samoloty. Jako jedyny ośrodek w Polsce dysponujemy od 2014 nowoczesnymi samolotami Tecnam P2008JC udostępniając je do podstawowego szkolenia naszym uczniom. 
Posiadamy wkład w polską produkcje lotniczą, prowadzimy serwis samolotów historycznych gdzie realizujemy rozmaite projekty budowy samolotów i śmigłowców. Naszym podstawowym produktem jest samolot T-131 Bucker Jungmann. Oferowany jako gotowy samolot lub samolot do samodzielnego montażu.
Oferujemy zarządzenie ciągłą zdatnością do lotu, nasz personel zarządzający stanowią młode osoby świetnie orientujące się w przepisach oraz kompleksową pomoc związaną z eksploatacją samolotu począwszy od zarządzania po asystę w kontakcie z urzędem lotnictwa cywilnego.

Nasi pracownicy 

Personel stanowią doświadczeni mechanicy z wieloletnim stażem jak i młody ambitny zespół. Dzięki temu połączeniu, pasji, wiedzy, ambicji jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o wysokich nowoczesnych standardach pracy. Stale rozszerzamy nasz zakres zatwierdzenia i nie boimy się żadnych wyzwań. Organizacja obsługowa dysponuje dużym, doświadczonym personelem, nasi Mechnicy na co dzień pracują przy projekcie Jungmann gdzie mają okazje stawiać czoła problemom znacznie bardziej złożonym i trudniejszym do rozwiązania niż zagadnienia związane z planową obsługą. Dzięki temu nasz personel jest pełen pokory w stosunku do swojej pracy, ma większą świadomość a nawet widzi nieco więcej niż zwykły mechanik pracujący wyłącznie przy liniowej obsłudze samolotu. Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty chcąc zapewnić możliwe kompleksową obsługę dla naszych klientów.

Informacja o projektach

Nasza firma wciąż szuka nowych dróg rozwoju. W celu podwyższenia ogólnie przyjętych standardów inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt dostępny na runku. Część naszych planów nie udałoby się zrealizować bez dofinansowań z UE. Mamy nadzieję ze wkrótce będziemy mogli zamieścić znacznie więcej informacji o zrealizowanych projektach.